Продукція > VISHAY DALE > IHSM3825EB120L
IHSM3825EB120L Vishay Dale
ihsm3825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 12UH 1.5A 170 MOHM SMD
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук