Продукція > VISHAY DALE > IHSM3825EB220L
IHSM3825EB220L Vishay Dale
ihsm3825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 22UH 1.05A 336 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук