Продукція > VISHAY DALE > IHSM3825EB4R7L
IHSM3825EB4R7L Vishay Dale
ihsm3825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 2.17A 83 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук