Продукція > VISHAY DALE > IHSM3825ER180L
IHSM3825ER180L
IHSM3825ER180L Vishay Dale
ihsm3825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 18UH 1.13A 306MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 306mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.05A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm)
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 1.13 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 1.13A 306MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 306mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.05A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm), Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 1.13 A.
Інші пропозиції IHSM3825ER180L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM3825ER180L IHSM3825ER180L Виробник : Vishay / Dale ihsm3825.pdf Power Inductors - SMD 18uh 15%