IHSM3825ER2R2L
IHSM3825ER2R2L Vishay / Dale
ihsm3825.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 2.2uH 15%
на замовлення 283 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 3.61A 31MOHM SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 31mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.62A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 3.61 A.
Інші пропозиції IHSM3825ER2R2L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM3825ER2R2L IHSM3825ER2R2L Виробник : Vishay Dale ihsm3825.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 3.61A 31MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 31mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.62A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.61 A