Продукція > VISHAY DALE > IHSM3825ER331L
IHSM3825ER331L
IHSM3825ER331L Vishay Dale
ihsm3825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 330UH 270MA 5.07OHM SM
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.07Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 230mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm)
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 270 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 270MA 5.07OHM SM, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.07Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 230mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm), Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 270 mA.
Інші пропозиції IHSM3825ER331L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM3825ER331L IHSM3825ER331L Виробник : Vishay ihsm3825-239851.pdf Fixed Inductors 330uH 15%