Продукція > VISHAY DALE > IHSM3825PJ102K
IHSM3825PJ102K Vishay Dale
ihsm3825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1MH 160MA 12.97OHM SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 12.97Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 130mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 160 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1MH 160MA 12.97OHM SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 12.97Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 130mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 160 mA.