IHSM4825EB100L
IHSM4825EB100L Vishay / Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 10uH 15%
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 3.1A 71 MOHM SMD.
Інші пропозиції IHSM4825EB100L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825EB100L Виробник : Vishay Dale ihsm4825.pdf Description: FIXED IND 10UH 3.1A 71 MOHM SMD