Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825EB120L
IHSM4825EB120L Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 12UH 2.7A 79 MOHM SMD
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук