Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825EB270L
IHSM4825EB270L Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 27UH 1.6A 179 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук