Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825EB2R2L
IHSM4825EB2R2L Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.2UH 5.7A 29 MOHM SMD
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук