Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825EB2R7L
IHSM4825EB2R7L Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.7UH 5.1A 34 MOHM SMD
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук