Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825EB470L
IHSM4825EB470L Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 47UH 1.07A 362 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM4825EB470L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825EB470L IHSM4825EB470L Виробник : Vishay / Dale ihsm4825-222623.pdf Fixed Inductors 47uH 15%