Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825EB4R7L
IHSM4825EB4R7L Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 4A 47 MOHM SMD
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM4825EB4R7L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825EB4R7L IHSM4825EB4R7L Виробник : Vishay / Dale ihsm4825-222623.pdf Fixed Inductors 4.7uH 15%