IHSM4825EB5R6L
IHSM4825EB5R6L Vishay / Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 5.6uH 15%
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 3.8A 51 MOHM SMD.
Інші пропозиції IHSM4825EB5R6L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825EB5R6L Виробник : Vishay Dale ihsm4825.pdf Description: FIXED IND 5.6UH 3.8A 51 MOHM SMD