Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825EB6R8L
IHSM4825EB6R8L Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 6.8UH 3.5A 58 MOHM SMD
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук