Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825ER120L
IHSM4825ER120L
IHSM4825ER120L Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 12UH 2.7A 79 MOHM SMD
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM4825ER120L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825ER120L IHSM4825ER120L Виробник : Vishay / Dale ihsm4825.pdf Power Inductors - SMD 12uh 15%