IHSM4825ER150L
IHSM4825ER150L Vishay / Dale
ihsm4825-1763072.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 15uH 15%
на замовлення 665 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 2.3A 89 MOHM SMD.
Інші пропозиції IHSM4825ER150L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825ER150L IHSM4825ER150L Виробник : Vishay Dale ihsm4825.pdf Description: FIXED IND 15UH 2.3A 89 MOHM SMD