IHSM4825ER330L
IHSM4825ER330L Vishay / Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 33uH 15%
на замовлення 700 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 1.3A 222 MOHM SMD.
Інші пропозиції IHSM4825ER330L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825ER330L IHSM4825ER330L Виробник : Vishay Dale ihsm4825.pdf Description: FIXED IND 33UH 1.3A 222 MOHM SMD