Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825ER3R9L
IHSM4825ER3R9L
IHSM4825ER3R9L Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.9UH 4.3A 42 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM4825ER3R9L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825ER3R9L IHSM4825ER3R9L Виробник : Vishay / Dale ihsm4825-222623.pdf Fixed Inductors 3.9uH 15%