IHSM4825ER6R8L
IHSM4825ER6R8L Vishay / Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 6.8uH 15%
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 3.5A 58 MOHM SMD.
Інші пропозиції IHSM4825ER6R8L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825ER6R8L IHSM4825ER6R8L Виробник : Vishay Dale ihsm4825.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 3.5A 58 MOHM SMD