Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825ER8R2L
IHSM4825ER8R2L
IHSM4825ER8R2L Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 8.2UH 3.3A 63 MOHM SMD
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM4825ER8R2L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825ER8R2L IHSM4825ER8R2L Виробник : Vishay / Dale ihsm4825.pdf Power Inductors - SMD 8.2uh 15%