Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825PJ1R0L
IHSM4825PJ1R0L Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1UH 8.6A 13 MOHM SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 13mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 8.6 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 8.6A 13 MOHM SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 13mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 8.6 A.
Інші пропозиції IHSM4825PJ1R0L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825PJ1R0L IHSM4825PJ1R0L Виробник : Vishay / Dale ihsm4825.pdf Power Inductors - SMD 1uH 15%