IHSM4825PJ1R8L
IHSM4825PJ1R8L Vishay / Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 1.8uH 15%
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8UH 6.5A 21 MOHM SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 21mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm), Inductance: 1.8 µH, Current Rating (Amps): 6.5 A.
Інші пропозиції IHSM4825PJ1R8L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825PJ1R8L Виробник : Vishay Dale ihsm4825.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 6.5A 21 MOHM SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 21mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm)
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A