Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825PJ221L
IHSM4825PJ221L Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 220UH 460MA 1.58OHM SM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.58Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 320mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 460 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 460MA 1.58OHM SM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.58Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 320mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm), Part Status: Active, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 460 mA.
Інші пропозиції IHSM4825PJ221L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825PJ221L IHSM4825PJ221L Виробник : Vishay / Dale ihsm4825.pdf Power Inductors - SMD 220uH 15%