Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825PJ561L
IHSM4825PJ561L Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 560UH 300MA 3.75OHM SM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.75Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 230mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm)
Part Status: Active
Inductance: 560 µH
Current Rating (Amps): 300 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 560UH 300MA 3.75OHM SM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.75Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 230mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm), Part Status: Active, Inductance: 560 µH, Current Rating (Amps): 300 mA.