Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825PJ5R6K
IHSM4825PJ5R6K Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 5.6UH 3.8A 51 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук