Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825PJ680K
IHSM4825PJ680K Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 68UH 870MA 446MOHM SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 446mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 620mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 870 mA