Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825RE100K
IHSM4825RE100K Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 3.1A 71 MOHM SMD
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM4825RE100K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825RE100K IHSM4825RE100K Виробник : Vishay / Dale ihsm4825-222623.pdf Fixed Inductors 10uH 15% 4825 SMT PKG