Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825RE150L
IHSM4825RE150L Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 15UH 2.3A 89 MOHM SMD
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM4825RE150L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825RE150L IHSM4825RE150L Виробник : Vishay / Dale ihsm4825-222623.pdf Fixed Inductors 15uH 15%