Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825RE1R0K
IHSM4825RE1R0K Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1UH 8.6A 13 MOHM SMD
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук