IHSM4825RE220L
IHSM4825RE220L Vishay / Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 22uH 15%
на замовлення 462 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 1.7A 152 MOHM SMD.
Інші пропозиції IHSM4825RE220L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825RE220L Виробник : Vishay Dale ihsm4825.pdf Description: FIXED IND 22UH 1.7A 152 MOHM SMD