Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825RE2R2L
IHSM4825RE2R2L Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.2UH 5.7A 29 MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 29mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 5.7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 5.7A 29 MOHM SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 29mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.225" (5.72mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 5.7 A.
Інші пропозиції IHSM4825RE2R2L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825RE2R2L IHSM4825RE2R2L Виробник : Vishay / Dale ihsm4825-222623.pdf Fixed Inductors 2.2uH 15%