Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825RE330L
IHSM4825RE330L Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 33UH 1.3A 222 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM4825RE330L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM4825RE330L IHSM4825RE330L Виробник : Vishay / Dale ihsm4825-222623.pdf Fixed Inductors 33uH 15%