Продукція > VISHAY DALE > IHSM4825RE8R2L
IHSM4825RE8R2L Vishay Dale
ihsm4825.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 8.2UH 3.3A 63 MOHM SMD
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук