Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832EB150L
IHSM5832EB150L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 15UH 3.5A 78 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук