Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832EB220L
IHSM5832EB220L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 22UH 2.8A 120 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
Написати відгук