Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832EB330L
IHSM5832EB330L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 33UH 1.9A 170 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
Написати відгук