Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832EB3R3L
IHSM5832EB3R3L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.3UH 8.3A 20 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832EB3R3L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832EB3R3L IHSM5832EB3R3L Виробник : Vishay / Dale ihsm5832.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 15%