Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832EB3R9L
IHSM5832EB3R9L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.9UH 7.9A 21 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
Написати відгук