Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832EB4R7L
IHSM5832EB4R7L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 7.4A 23 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832EB4R7L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832EB4R7L IHSM5832EB4R7L Виробник : Vishay / Dale ihsm_5832-1763074.pdf Fixed Inductors 4.7uH 15%