Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832EB5R6L
IHSM5832EB5R6L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 5.6UH 7A 24 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
Написати відгук