Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832EB681L
IHSM5832EB681L Vishay Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: INDUCT WW SNGL COIL MISC
Tolerance: ±15%
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.73Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 250mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm)
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 430 mA
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCT WW SNGL COIL MISC, Tolerance: ±15%, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.73Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 250mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm), Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 430 mA.