Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832EB6R8L
IHSM5832EB6R8L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 6.8UH 6.1A 38 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
Написати відгук