Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832EB820L
IHSM5832EB820L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 82UH 1.14A 357 MOHM
на замовлення 10 шт:
Написати відгук