Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832EB821L
IHSM5832EB821L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 820UH 400MA 3.78 OHM
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832EB821L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832EB821L IHSM5832EB821L Виробник : Vishay / Dale ihsm_5832-1763074.pdf Fixed Inductors 820uH 15%