Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832ER102L
IHSM5832ER102L
IHSM5832ER102L Vishay Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1MH 370MA 4.2 OHM SMD
на замовлення 441 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832ER102L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832ER102L IHSM5832ER102L Виробник : Vishay Dale ihsm5832.pdf Description: FIXED IND 1MH 370MA 4.2 OHM SMD
на замовлення 1000 шт: