IHSM5832ER150L
IHSM5832ER150L Vishay / Dale
ihsm5832.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 15uH 15%
на замовлення 138 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 3.5A 78 MOHM SMD.
Інші пропозиції IHSM5832ER150L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832ER150L IHSM5832ER150L Виробник : Vishay Dale ihsm5832.pdf Description: FIXED IND 15UH 3.5A 78 MOHM SMD