Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832ER180L
IHSM5832ER180L
IHSM5832ER180L Vishay Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 18UH 3.2A 83 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 83mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm)
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 3.2A 83 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 83mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.285" (7.24mm), Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 3.2 A.
Інші пропозиції IHSM5832ER180L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832ER180L IHSM5832ER180L Виробник : Vishay / Dale ihsm-5832.pdf Power Inductors - SMD 18uH 15%