Продукція > VISHAY DALE > IHSM5832ER1R2L
IHSM5832ER1R2L
IHSM5832ER1R2L Vishay Dale
ihsm-5832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.2UH 8.8A 11 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM5832ER1R2L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM5832ER1R2L IHSM5832ER1R2L Виробник : Vishay / Dale ihsm-5832.pdf Power Inductors - SMD 1.2uh 15%